Międzyzdroje 4F
Międzyzdroje Martini na wynos

,,Bawiąc się Pomagamy” – wydarzenie charytatywne

Wydarzenie ma na celu zbiórkę pieniędzy na zakup protezy, leczenie i rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego. Cały dochód ze sprzedaży biletów na atrakcje w całym FUN PARKU MIĘDZYZDROJE znajdującym się przy ulicy Komunalnej 3 w Międzyzdrojach (tuż obok Lidla) zostanie przekazany dla Krzysztofa Trojanowskiego. Będzie można skorzystać z samochodzików – Autodrom, stylowej ławki Old Show, kolejki górskiej Dirty Rally, trampolin Euro-bungy, największej sali zabaw w okolicy, dmuchanych placów zabaw i dmuchanych zjeżdżalni, karuzeli weneckiej pociągu na szynach, wodnych atrakcji i wielu innych niespodzianek.

Chętnych do pomocy i przekazania darowizny prosimy o kontakt z Międzynarodowym Domem Kultury w Międzyzdrojach lub Miejską Biblioteką Publiczną w Międzyzdrojach, lub Fun Park Międzyzdroje.

Chętnych do współpracy darczyńców i wolontariuszy prosimy o kontakt z organizatorami pod numerem 503687255 (Andżelika Gałecka-Biblioteka) 600964049 (Artur Duszyński -MDK) 505135980 (Grzegorz Komorowicz Fun Park Międzyzdroje).

Impreza planowana jest na 21 sierpnia 2020 roku od godziny 10 do 18.

W programie będzie wiele niespodzianek mających na celu zwiększenie atrakcyjności i zebranej jak największej kwoty.

Impreza plenerowa zostanie przeprowadzona według obowiązujących zasad covid-19.

Sprawami formalnymi zajmie się Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”, które zarejestrowało już zbiórkę publiczną na rzecz Krzysztofa Trojanowskiego „Pomóżmy wstać Trojanowi” w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Wciąż można dokonywać wpłat na konto: Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839 z dopiskiem: Darowizna na cele ochrony zdrowia – TROJANOWSKI.

Zapraszamy, do bezpiecznej zabawy a co za tym idzie do pomocy naszemu koledze Krzyśkowi.

Prosimy o możliwe jak największe udostępnienie tego postu, ponieważ akcja przeznaczona jest nie tylko dla mieszkańców i znajomych Krzyśka. Bardzo liczymy na wsparcie turystów. Będąc na wczasach również możemy pomagać.

Serdecznie zapraszamy.