Międzyzdroje 4F
Międzyzdroje Martini na wynos

Gwiazdkowy turniej w zapasach młodzików oraz dzieci w Świeciu

W dniu 12.12.2020 w Świeciu odbył się gwiazdkowy turniej w zapasach młodzików oraz dzieci, na którym udział brały kluby reprezentujące województwa kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, mazowieckie oraz zachodniopomorskie.

Wśród tych klubów na zaproszenie klubu, że Świecia wystartowała reprezentacja międzyzdrojskiego klubu ASI BIELIK MIĘDZYZDROJE w składzie Tomasz Wiśniewski, Jakub Iskra, Wiktoria Kostek, Zuzanna Grunwald, Nadia Grunwald, Liwia Markowska, Wiktoria Korytowska. Zawodnicy stoczyli zacięte walki w swoich kategoriach wagowych i wiekowych odnosząc mniejsze i większe sukcesy. Bardzo dobrze spisały się dziewczyny, zajmując w swoich kategoriach odpowiednio miejsca Nadia Grunwald – złoty medal, Zuzia Grunwald – srebrny, Wiktoria Kostek – brąz i tutaj należy odnotować sukces, ponieważ w Wiktorii kategorii przyjechali sami chłopcy i to roczniki 2010-2009 w sumie 11 i to z nimi Wiktoria musiała się mierzyć. Przegrała tylko jedną walkę na punkty z późniejszym zwycięzcą tej kategorii, a resztę walk wygrała przed czasem przez położenie przeciwników na plecy! Był to ostatni start zawodników w tym trudnym dla wszystkich roku, jednak cieszymy się, że udało nam się startować praktycznie we wszystkich ważnych zawodach rangi Mistrzowskiej i nie tylko dumnie reprezentując miasto Międzyzdroje i klub. Nie byłoby naszych sukcesów i medali bez współpracy klubu z Miastem i gminą Międzyzdroje oraz z ludźmi, którzy nam zaufali, dostrzegli i docenili naszą pracę, a są to nasi stali sponsorzy Hotel AURORA SPA FAMILY-Pan Tomasz Tyszkiewicz, SWISS LINIGER PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH, KOSTEK TEAM, Tyberiusz Jackiewicz firma Remont oraz wspaniali rodzice zawodników, którzy z nimi tworzą w klubie miłą i spokojną atmosferę. Dziękujemy zaprzyjaźnionym klubom i trenerom za cały rok współpracy ZKS KOSZALIN-Dawid Kret, HUSARIA FIGHT TEAM KOZIELICE-Wojciech Antczak. Mamy nadzieje w przyszłym roku kontynuować naszą pracę i nastawiamy się na ciężką pracę, która miejmy nadzieję, będzie owocowała wieloma medalami w tym tymi najważniejszymi w kraju, również może poza granicami.

Zarząd i zawodnicy ASI BIELIK składają wszystkim kibicom zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

ASI BIELIK MIĘDZYZDROJE