Międzyzdroje 4F
Międzyzdroje Martini na wynos

Mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w stylu wolnym w Zgierzu

W dniach 27-29.11.2020 w Zgierzu odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w stylu wolnym.

W zawodach udział wzięło ponad 300 zawodników z całego kraju a wśród nich dwójka reprezentantów międzyzdrojskiego klubu Tomasz Wiśniewski i Tomasz Jarząbek, którzy startowali jako najmłodszy rocznik i były to ich pierwsze zawody rangi Mistrzowskiej. Niestety nasi zawodnicy przegrali swoje pojedynki ze starszymi zawodnikami, ale miejmy nadzieję, że start ten jeszcze bardziej zmobilizuje ich do treningów.

W tym samym czasie w Boguszach-Gorcach odbywał się międzynarodowy turniej kobiet w zapasach, na których startowały zawodniczki w we wszystkich grupach wiekowych od młodziczki do seniorki. Wśród zawodniczek z naszego kraju startowały zawodniczki z Czech, Słowacji, Węgier, Chorwacji, Włoch, Niemiec a wśród nich klub nasz i miasto Międzyzdroje reprezentowały Natalia Jaworska oraz Wiktoria Kostek, które w swoich kategoriach wiekowych zdobyły: Natalia senior – medal złoty!!!! Wiktoria młodziczki – medal brązowy!!!!!

Zarząd klubu składa serdeczne gratulacje zawodnikom i trenerom oraz bardzo się cieszy, że w tak trudnym czasie udaje się zawodnikom startować na praktycznie wszystkich zawodach i dumnie reprezentować klub ASI BIELIK MIĘDZYZDROJE, miasto Międzyzdroje, sponsorów Hotel Aurora Spa Family, SWISS LINIGER PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH, KOSTEK TEAM.

Wyjazdy na zawody były możliwe dzięki wsparciu miasta Międzyzdroje oraz sponsorów klubu.