Międzyzdroje 4F
Międzyzdroje Martini na wynos

Muzyczny oddech lata w Parku Chopina w Międzyzdrojach

Wyjątkowy koncert odbył się w Parku Chopina. Po raz pierwszy w takiej scenerii, w otoczeniu pięknych róż i śpiewu ptaków.

Po długiej przerwie w koncertach – wszyscy wiemy z jakiego powodu, publiczność była bardzo spragniona pozytywnych emocji, muzyki i wrażeń. „Muzyczny oddech lata” – tak zatytułowany koncert rozpoczął cykl wydarzeń artystycznych „Klasyczne Wtorki” , zorganizowanych przez Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach. Park Chopina rozbrzmiewał pięknymi dźwiękami i owacjami zadowolonej publiczności. Na letniej scenie wystąpili: Magdalena Witczak – sopran, profesor Akademii Sztuki w Szczecinie, Kamila Kuźma i Karolina Kuźma. Przy fortepianie akompaniowała Olga Bilas.

W wykonaniu artystów usłyszeliśmy piękne, najbardziej znane arie i duety, takie jak Czardasz Silvy z operetki „Księżniczka Czardasza”, „Kto me usta całuje, ten śni” F. Lehara, aria Giuditty z operetki „Giuditta”, Pieśń o Wilii z operetki „Wesoła wdówka”, „Miłość to niebo na ziemi” F. Lehara. W programie były także utwory polskich kompozytorów Stanisława Moniuszki i Feliksa Nowowiejskiego.

Zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenia, organizowane przez Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach.

Aktualności publikujemy na naszym profilu Facebook www.facebook.com/mdkmiedzyzdroje

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
www.mdkmiedzyzdroje.com