Międzyzdroje 4F
Międzyzdroje Martini na wynos

Rozstrzygnięcie leśnego konkursu plastycznego „Ekodrzewo lub Ekogrzyb”

W dniu 19 listopada 2020 r. odbyło się posiedzenie Komisji konkursowej pod przewodnictwem dr Piotra Daniszewskiego – Dyrektora Wolińskiego Parku Narodowego, złożonej z przedstawicieli Wolińskiego Parku Narodowego i Państwowego Gospodarstwa Leśnego „Lasy Państwowe” Nadleśnictwo Międzyzdroje – organizatorów konkursu.

Na konkurs wpłynęło łącznie 316 prac; 275 prac zostało ocenionych zgodnie z regulaminem konkursu; dodatkowo komisja rozpatrzyła 41 prac. W związku z dużym zainteresowaniem konkursem Komisja podjęła decyzję o przyznaniu dodatkowych wyróżnień i nagród równorzędnych oraz voucherów na wstęp do Zagrody Pokazowej Żubrów i Muzeum Przyrodniczego WPN dla najbardziej aktywnych instytucji.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę oraz nauczycielom i instruktorom za opiekę merytoryczną nad uczestnikami.

Nagrody za udział w konkursie zostaną dostarczone do instytucji w terminie do 7 grudnia 2020 r.

Prace, które wpłynęły na konkurs zostaną wyeksponowane podczas wystawy w Centrum Edukacyjno – Muzealnym Wolińskiego Parku Narodowego.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie plastyczne i spróbowali swoich sił w konkursie. Do zobaczenia za rok.

Wyniki konkursu PDF

Dział Edukacji WPN