Międzyzdroje 4F
Międzyzdroje Martini na wynos

Walentynki były, jak w Zakopanem. Następny weekend z przedwiośniem.

Tłok na promenadzie, na plaży, przy restauracjach, lodziarniach, zajęte prawie wszystkie ławki na międzyzdrojskiej promenadzie – tak wyglądały Walentynki 2021 w Międzyzdrojach.

Jeżeli ktoś z Was nie widział jeszcze niedzielnego filmu z transmisji na żywo, to zapraszam do obejrzenia: https://fb.watch/3Fad4OcOK6/

Po drodze spotkałem powiatowego reportera Andrzeja Ryfczyńskiego i zadałem mu dwa pytania: ile lat prowadzi dziennikarstwo i czy kiedyś w lutym widział tylu turystów- odpowiedział, że prawie 60 lat i nigdy nie widział o tej porze tylu turystów. Po drodze spotkałem też byłego ratownika WOPR z lat 80-90 i stwierdził, że mamy w zimie prawdziwe wakacje. Zapytałem też restauratorów, co sądzą o dzisiejszym dniu, to odpowiedzieli, że wreszcie Międzyzdroje wyglądają jak w bajce.

W następny weekend czeka nas namiastka prawdziwego przedwiośnia. Do Międzyzdrojów zacznie napływać bardzo ciepłe, zwrotnikowe powietrze z południowo-zachodniej części kontynentu. Temperatura w sobotę wzrośnie do około 8-9 st. C, a w niedzielę może przekroczyć nawet 12 st. C. Noce także będą bez mrozu. Zapraszamy do Międzyzdrojów powitać pierwsze akcenty przedwiośnia z kolorowymi zachodami słońca.